چاکراه عشق

آشنایی و آموزش انرژی درمانی- تکنیک ها و ابزار - بدون مراجعه و در حداقل زمان ممکن-

آغاز دفتر (مقاله اول )
نویسنده : محسن تهرانی - ساعت ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۳ خرداد ۱۳۸٧
 

سلام

         انرژی درمانی ازتوهم تا واقعیت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

باید درمورد انرژی درمانی چیزهای زیادی شنیده باشید حرفایی در غالب های مختلف بعضیها اونو رد می کنند و بعضی دیگه تایید و بعضی هم با تردید به اون نگاه می کنند اما نکته مهم اینجاست که در اکثر موارد کمتر کسی از اون تعریف درستی داره و یا انرژی درمانی واقعی رو میشناسه.

بزارید بطور خلاصه ماجرای آشنایی خودمو با انرژی درمانی براتون تعریف کنم شاید کمی تو شناخت اون بهمون کمک کنه .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ماجرای من:

   من مدت زیادی از عمرمو به تحصیل در علوم انسانی و دینی گذروندم و به خاطر علاقه زیادی که به مباحث روانی داشتم مدتی هم روانشناسی بالینی خوندم و خیلی زود با انواع و اقسام روشهای درمانی آشنا شدم و در هنگام تحصیل در یکی دو جا از مراکز درمانی مشغول بکار شدم حتما میدونید که این رشته تلفیقی از روانشناسی و روانپزشکیه یعنی در روش درمان بیمار هم از روشهای رواندرمانی استفاده میشه و هم بعد مدتی به یه مشکل برخوردم و اون اینکه درمان بیمار از طریق رواندرمانی ممکنه به نتیجه برسه اما زمان نسبتا زیادی رو با هزینه بالا میطلبه و دارودرمانی هم جای خود داره.

من بدنبال درمانی میگشتم که هم در اکثر موارد جواب بده و هم بهبودی بیمار بسرعت انجام بشه گر چه روانشناسان معتقدند که درمان هر چه طولانی تر باشه برگشت بیماری احتمالش کمتره و این در حالیه که اعتراف دارند در بیماریهای مهم روانی بیشتر جنبه نگه داری داره تا درمان کامل و در بعضی موارد جنبه پیشگیری داره اما شما اینو در نظر بگیرید که درصد نسبتا بالایی از بیماران حوصله جلسات متعددو ندارند و در میان راه درمان را رها میکنند .

و بلاخره:

بعد از مدتی با هیپنوتیزم آشنا شدم و یه جورایی منو اشباع می کرد چون میشد از طریق اون بسرعت درمان کرد حتی در مقیاس وسیعتر پاره ای ااز بیمازیهای جسمی رو هم میشد بدون استفاده از داروهای شیمیایی درمان کرد.

اما این روش هم مشکلات خودشو داشت همانطور که میدونید تشخیص صحیح نصف درمانه و این علم در تشخیص مشکل داشت باضافه اینکه غالب بیماران به دلیل عدم آطلاع کافی از این علم کمتر راضی می شدند که خود را بدست هیپنوز بسپارند حالا ترس از هیپنوز شدن بکنار.

بعد از مدتی بخاطر بیماری که داشتم که تقریبا لاعلاج مینمود توسط یکی از دوستانم با یک انرژی درمان حرفه ای آشنا شدم درمان سریع و روش درمانش منو که مدتها به بدنبالش بودم وادار کرد تا اطلاع کافی از اون پیدا کنم .

مدتها گشتم و در مورد اون مطالعه کردم نمی خاستم بدون اطلاع دقیق وارد اون بشم و این در حالی بود که فضای منفی بسیاری در اطرافم موج میزد .

با ورود به دنیای ناشناخته اون هرچه می گذشت علاقه ام بیشتر می شد مثل تشنه ایی بودم که بعداز مدتها به آب رسیده باشد اونو با تمام وجودم می بلعیدم.

 

 

 

آنچه در سر دارم ؟!

بعداز گذراندن دورهای مختلف تونستم یه کمی با اون آشنا بشم. حالا دوست دارم اگه خدا کمکم کنه آنچه را آموخته ام را به سبک و روشی خاص بهتون منتقل کنم . حتما سعی میکنم براتون جذاب باشه وشیرین اینو بهتون قول میدم.

اگه خدا بخواد در مدت و زمان کوتاهی از طریق همین وبلاگ شما رو با انرزی درمانی آشنا میکنم تا جایی که نیاز به مراجعه به جایی رو نداشته باشید حتی به من.

شرایط شروع آموزش

شاید تعجب کنید اگه بگم شرط خاصی در نظرم نیست به جز چند نکته ی ساده .

1-شرط سنی به اون شکل نداریم اما ترجیحا بالای 16سال بهتره .

2-تحصیلات در حد معلومات عمومی .

3-کمی علاقه و یه سیر پشتکار .

4-حتما براتون سؤال پیش میآد من با کمال میل اگه بلد باشم پاسخ میدم .البته فقط از طریق پیام عمومی وبلاگ .

5-مدت زمان فراگیری شما در مرحله ی مقدماتی حدود 3ماهه البته اگه زنده بودم .

6-و بلاخره حرف آخر اینکه باید تمرینات هر درسو با دقت انجام بدید تا وارد مرحله ی بعدی بشیم چون پیش نیازه و کاریش نمیشه کرد .

سخن آخر

میدونم بیشتر مشتریهام زمان امتحاناتشونه لذا تا اوایل تیرماه سعی میکنیم آروم تر بریم تا بتونند به غافله برسند .

امیدوارم تو این مسیر خدا ازمون راضی باشه و بهمون کمک کنه چرا بی اذن او برگی از درخت جدا نمی شود این باور منه .پس با یاد و نام او آغاز می کنیم که یاد او آرامشی ست بی انتها و نام او تبرکی ست در وادی

چاکراه عشق . پس بگو یا علی .....

  راستی

یه وبلاگ دیگه هم دارم به نام :

                  سفر به ماوراء

که شاید بعضی از مطالبش توشه ایی باشه برامون پس اگه دوست داشتید به اونجا هم سری بزنید.

 


راستی

یه وبلاگ دیگه هم دارم به نام

 

سفر به ماوراء

که شاید بعضی از مطالبش توشه ایی باشه برامون پس اگه دوست داشتی به اونجا هم


 
comment نظرات ()